Čím sa riadime pri práci

Potrebujete pre svoju firmu zohnať kvalitné vedenie účtovníctva , mzdovej a personálnej agendy, alebo byste chceli poradiť vo spletitej oblasti daňových zákonov a predpisov? Pokiaľ podnikáte v širokom okolí Trstenej alebo Tvrdošína, ste v účtovníckej  kancelárii  Marianny Bajovej správne. Už veľa rokov ponúkame živnostníkom i malým a stredným spoločnostiam špičkové služby vo všetkých týchto oblastiach a robíme  pritom maximum, abyste od nás dostávali servis, ktorý bude ušitý na mieru Vašim potrebám i potrebám Vášho podnikania.

V praxi to znamená, že si sami môžete vybrať, ktoré konkrétne služby budete v rámci našej spolupráce požadovať, a následne si pre ne zvoliť i spôsob a termín pravidelného dodávania potrebných podkladov, typ výstupov, ktoré budete požadovať a rad ďalších parametrov. Požiadavkám svojich klientom sa vieme prispôsobiť a vďaka  tomu im šetríme čas pre veci, na ktorých záleží viac než na zložitej a nepríjemnej administratíve.

Niekoľko  ďalších dôvodov, prečo si zvoliť práve našu firmu:

  1. Svojim klientom zaručujeme absolútnu diskrétnosťpri poskytovaní našich služieb. Dobre vieme, že veľa informácií by mali zostať len medzi nami a všetky dôverné údaje si striktne nechávame pre seba.
  2. Zodpovednosť za prípadné škody súvisiace s Vašim účtovníctvom  berieme na seba – sme poistenýproti všetkým finančným škodám – predovšetkým najrôznejším pokutám.
  3. S nami nemusíte strácať čas: kedykoľvek od Vás budeme potrebovať podklady pre Vašu prácu, alebo Vám naopak budeme odovzdávať niektoré jej výstupy, radi sami prídeme do sídla Vašej firmy.
  4. S našimi službami budete vždydetailne informovaní, či už ide priamo o stav Vášho podnikania, alebo o rôzne novinky (predovšetkým v daňovej) legislatíve.

Budeme radi, pokiaľ naše služby kedykoľvek vyskúšate sami. Či už si zvolíte ktorúkoľvek  z nich, veríme, že s našou spoločnosťou  budete spokojní!