O nás

V účtovnej  kancelárii Marianny Bajovej v Trstenej poskytujeme svojim klientom už cez desaťrokov kompletnú ponuku v oblasti jednoduchého i podvojného účtovníctva, personalistiky a mzdovej agendy alebo daňového poradenstva. Dlhodobo spolupracujeme s úspešnými živnostníkmi a firmami z celého regiónu, ktorí potrebujú dostať všetky  svoje služby pod jednu strechu a minimalizovať tak svoje starosti i výdavky.

Pretože dobre vieme, že podnikatelia, ktorým na ich práci záleží, nemajú priestor pre nadbytočnú a zložitú administratívu, poskytujeme svoje služby v takej  forme, aby im čo najviac uvoľnili ruky  pre všetko, na čom naozaj záleží. Každé podnikanie má iné potreby a my svoj servis vždy koncipujeme tak, aby dokonale vyhovoval práve tomu Vášmu. Pracujeme spoľahlivo a s ozajstnou profesionalitou – nechceme Vás zaťažovať so zbytočnosťami, ale zároveň Vám dáme kvalitné informácie alebo rady, kedykoľvek to budete potrebovať. Záber našej účtovnej kancelárie je naozaj široký a vyberie si tak u nás každý podnikateľ. Aké konkrétne služby v našej ponuke nájdete?

  • V prvom rade je to vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva. Či už máte povinnosť spracovávať ktorýkoľvek z oboch typov, postaráme sa o perfektné spracovanie Vami dodaných podkladov a zaistíme pre Vás kompletnú povinnú dokumentáciu v súlade s platnými zákonmi. V priebehu vedenia účtovníctva Vás budeme pravidelne informovať o stave Vášho hospodárenia.
  • Mzdy a personalistiku ponúkame pre všetky firmy, ktoré majú svoj vlastný tím zamestnancov a potrebujú pomôcť s ich evidenciou, s výpočtom odvodov a zhotovovaním platobných príkazov, so stykom s inštitúciami, ako je Sociálna poisťovňa, Zdravotná poisťovňa alebo daňové úrady a s ďalším radom povinností, ktoré sa s rolou zamestnávateľaspája.
  • Komplexnédaňové poradenstvoje k dispozícii všetkým, kto chce mať vo svojich daňových povinnostiach jasno a vyhnúť sa tak zbytočným komplikáciám. Pretože daňovú problematiku výbornepoznáme, pomôžeme Vám nie len zorientovať sa v neprehľadnej daňovej džungli, ale tiež optimalizovaťVašu daňovú záťaž.
  • Radi pre Vás pravidelne spracujeme všetky typy daňových priznaní a postaráme sa o ich včasné podanie alebo zariadime žiadosť o odklad.
  • Pokiaľ s podnikaním ešte len začínate a radi by ste na začiatku využili štátnu pomoc alebo si požičali v banke, v našej účtovnej kancelárii pre Vás spracujeme podnikateľský plán, ktorý Vám so získaním financií pomôže.

Či už si vyberiete ktorúkoľvek  zo služieb našej účtovnej kancelárie, sme Vám v našom sídle v Trstenej kedykoľvek k dispozícii, aby sme Vám poradili a podali detailnejšie informácie o našich službách. Skúste sa nám kedykoľvek ozvať a dohodnúť  sa s nami na tom, aká forma spolupráce by Vám najlepšie vyhovovala, práve Vášmu typu podnikania! Veríme, že s našou spoločnosťou  budete spokojní.

Pracovná doba

Pondelok  –  Piatok 8 – 16