Skúsenosti s účtovníctvom

Pre väčšinu živnostníkov a firiem je prirodzené voliť pri výbere služieb, ktoré na svoje  podnikanie potrebujú, tiežich poskytovatelia, pri ktorých majú istotu profesionálneho a spoľahlivého prístupu. Dlhoročná  skúsenosť  je pritom jedným z najlepších indikátorov toho, že servis, ktorý dostanete, bude založený na detailnom prehľade v danej oblasti a na hlbokom pohľade do jej praktického fungovania.

Presne to dokážeme ponúknuť i v účtovníckej kancelárii Marianny Bajovej, kde už cez desať rokov poskytujeme svoje služby klientom zo širokého okolia Trstenej  a Tvrdošína. Doposiaľ sme mali možnosť spolupracovať so stovkami regionálnych firiem rôznej veľkosti i zamerania a skúsenosti tak máme takmer zo všetkých bežných oblastí podnikania. I preto dokážeme svojim klientom ponúknuť  také služby, ktoré naozaj potrebujú, a prispôsobiť im ich na mieru.

Marianna Bajová, ktorá účtovnú  firmu v Trstenej založila a vedie, sa v oblasti účtovníctva  pohybuje už veľa rokov. V rámci svojej vlastnej účtovníckej kancelárie začala pracovať od začiatku roku 2006. Kancelária vznikla s cieľom poskytovať podnikateľom komplexný servis v oblasti nie len účtovníctva, ale tiež mzdovej agendy, personalistiky, daňového poradenstva a administratívnych služieb pod jednou strechou.